Czy młodszy programista może wykonać świetny projekt django samodzielnie?

2020-08-12

W przeciwieństwie do kandydatów na poziomie podstawowym, młodsi programiści znają (lub powinni znać) podstawy tworzenia oprogramowania we frameworku django. Zatem zadaniem tutaj jest zidentyfikowanie tego, co junior już wie i czy to wystarczy do zadań o złożoności twojego projektu - companies using django https://idego-group.com/7-popular-companies-that-use-django-framework/.


W Idego Group, przed zaproszeniem młodszych kandydatów na rozmowę kwalifikacyjną, najpierw prosimy ich o wykonanie zadania testowego (np. Napisanie prostej aplikacji od zera), co pomaga nam zaoszczędzić mnóstwo czasu, odfiltrowując osoby, które a) nie są entuzjastyczne / zainteresowane / zmotywowani na tyle, aby wykonać zadanie i tym samym znaleźć tu pracę, oraz b) którego wiedza techniczna nie spełnia naszych oczekiwań.


Młodszy programista może nawet nie posiadać doświadczenie w tworzeniu od podstaw małej aplikacji i choć zadanie może być trudne, kandydaci wykazują się umiejętnością szybkiego i samodzielnego uczenia się, co jest kluczową umiejętnością dla juniorów. Dlatego młody programista jest w stanie stworzyć projekt od podstaw, ważne jest znalezienie odpowiedniej osoby.@ Copyright 2018