Dozowniki - ważne wyposażenie lokalu

2020-10-23

Co jest dzisiaj niezbędne w przestrzeniach użytkowanych wspólnie?

Czasy zmieniły się diametralnie. Są jednak rzeczy i akcesoria, których potrzebujemy znacznie bardziej, gdy idzie o miejsca użyteczności publicznej czy wykorzystywane powszechnie.


Dozowniki https://wszystko-do-hotelu.pl/163-kosmetyki-z-dozownikiem – gdzie powinny się znaleźć?

Dozowniki są w tej chwili jednymi z najniezbędniejszych akcesoriów w różnego rodzaju miejscach i lokalach. Przede wszystkim absolutnie każdy lokal – czy to gastronomiczny, czy usługowy – powinien mieć ogólnodostępny dozownik z płynem antybakteryjnym, ustawionym tuż przy wyjściu. Każdy lokal musi mieć także w łazience dozownik z mydłem albo innym płynem myjącym. To absolutne minimum sanitarne, jakie jest wymagane prawnie przez sanepid w naszym kraju. Posiadanie takich elementów w wyposażeniu lokalu świadczy również o jego właścicielu i stosunku do klienta.


Jakie dozowniki wybierać?

Nieważne, jaki dozownik wybierzemy, ważne, aby był zawsze sprawny napełniony odpowiednim środkiem. Warto również zadbać o czystość jego samego.

@ Copyright 2018